събота, 25 февруари 2012 г.

ПРИЯТЕЛЮ

Не ме обичай, аз не заслужавам,
приятелю, сърцето си пази!
Ти стой далеч, че аз унищожавам,
дръзналият до мен да приближи!

Не ме поглеждай с погледа на влюбен,
приятел си, не искам да боли...
Забъркаш ли се с мене си загубен,
не съм човек, а хищник с женски лик.

Сърцето си вържи, не му се давай,
знай утре то само ще те рани!
Приятелството наше не предавай,
на чувствата не ставай жертва ти!

Обичам те, но не тъй както искаш,
ти мил си ми, затуй и се пази!
Със дявола недей да се натискаш,
нещастията... не идвали сами...

Приятелството ценен е подарък,
със него искам аз да те даря,
но ако ти цената му не знаеш,
аз моля те, от мен стой настрана!

Няма коментари:

Публикуване на коментар