Толкова лъжи изслушах... Толкоз премълчах!
Колко още да прeглътна? Доста изтърпях!
Нямаш капка срам човеко! Стига с тез лъжи!
С тях във раните дълбаеш!Не спира да боли!
Не вярвам повече на нищо, даже на това,
да видя, че се гърчиш силно от болка кат змия!
Ще те прескоча с бърза крачка! Вдигнала глава!
Колко още да прeглътна? Доста изтърпях!
Нямаш капка срам човеко! Стига с тез лъжи!
С тях във раните дълбаеш!Не спира да боли!
Не вярвам повече на нищо, даже на това,
да видя, че се гърчиш силно от болка кат змия!
Ще те прескоча с бърза крачка! Вдигнала глава!
Какво? Боли те? Не, не вярвам!Поредната лъжа!

Няма коментари:
Публикуване на коментар